Netasistan Genel Bakış

Bu yazının tahmini okunma süresi 0 dakikadır.

Netasistan Genel Bakış

Netasistan, müşterileriniz ile yaptığınız telefon görüşmelerini yönetebildiğiniz, çalışanlarınız tarafından oluşturulan destek ticketları takip edebileceğiniz, Webphone, SMS, Netsantral vb. iletişim araçlarına sahip son derece kullanışlı ve basit bir sistemdir.
Netasistan için öncelikle ihtiyacınız olan paketi seçersiniz (ücretsiz, plus). Daha sonra firmanızda bu sistemi kullanacak kişi sayısını seçer ve 3 Aylık - 12 Aylık ödemesini gerçekleştirirsiniz. Ücret bilgisi için tıklayınız.
Netasistan, internet üzerinden kullanılan bulut tabanlı bir yazılımdır.
Netasistan'da; ticket oluşturma, kişi/firma rehber kaydı, görüşme kaydı, görüşme ses kayıtları, webphone ile görüşme, SMS,Mail,Whatsapp,Netsantral entegrasyonu vb. iletişim ihtiyaçlarınızın neredeyse hepsini karşılayan özelliklere sahiptir.
Netasistan'da telefon görüşmelerinizi isterseniz web tarayıcınız üzerinden webphone ile, masaüstü uygulaması Netsipp softphone ile veya IP telefonlar ile yapabilirsiniz.
Netasistan esnektir. Memnun kalmadığınız takdirde her zaman iptal edebilirsiniz. Ancak mevcut bulunduğunuz ayı kullanmış sayılırsınız. İptal ücreti yoktur.
Netasistan deneyimlerinizi , taleplerinizi ve önerilerinizi netasistanteknik@netgsm.com.tr mail adresinden iletebilirsiniz.

Makaleyi yararlı buldunuz mu?