Netgsm Kredi Kartı Kayıt Sistemi

Bu yazının tahmini okunma süresi 1 dakikadır.

Netgsm Kredi Kartı Kayıt Sistemi ile aboneler borçlarını, ödemelerini, paket tanımlamalarını ve kendisinin belirlediği kriterlere göre kredi yüklemelerini anında güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

1.Adım: Kredi kartını kayıt etmek için Netgsm panelinde “Finansal İşlemler” menüsünden “Kredi Kartı Kayıt” butonuna tıklayarak sisteme ulaşılabilir. Açılan sayfada ilk sekme kredi kartı kayıt işleminin yapıldığı ve mevcut kayıtlı kredi kartlarının gösterildiği alandır.   

2.Adım: Kredi kartı kayıt işlemi gerçekleştirildikten sonra 2. sekme “Ödeme İşlemleri” menüsünde ihtiyacınız olan işlemleri yapabilir gerekli talimatları verebilirsiniz. 

Bu sekme 3 bölümden oluşmaktadır.  

1.Kayıtlı Ayarlar: Bu bölümde satın aldığınız veya talimatını verdiğiniz işlemlerin durumunu görüntüleyebilirsiniz.   

2.Ses İşlemleri: Bu bölümde Ses paketlerinin her ay gerçekleşecek olan alım işlemlerini yapabilirsiniz. Üyeliği başlat butonuna basarak paket alımı tarihinden itibaren her ay otomatik olarak sistem kredi kartınız satın alım işlemini gerçekleştirir ve paketi aboneliğinize tanımlar.   

3.Diğer İşlemler: Bu bölümde; Sanal santral hizmetini kullanıyorsanız; “Sanal Santral Aylık Borcumu Öde” işlem basamağı aktif olacaktır. Buraya tıklayarak, Sanal santral hizmetinde ödemeniz gerek paketiniz bitiş zamanına geldiğinde otomatik olarak tekrar ödemesi gerçekleştirilip hizmetinizin devamlılığı sağlanacaktır. “Kredi yükleme” işlem basamağında;İstediğiniz kredi miktarı haftanın belirlediğiniz gününde, belirlediğiniz gün sayısında bir veya  ayın belirlediğiniz gününde otomatik olarak hesabınıza tanımlamasını gerçekleştirecektir.

Makaleyi yararlı buldunuz mu?